Gdzie kupować leki? [która APTEKA najtańsza]

 Kupujemy leki i suplementy dla dziecka

Zastanawiacie się, gdzie kupować leki i suplementy dla swojego dziecka, żeby było szybko i tanio? Podpowiadam, bo mamy wypróbowane źródło. Od razu jednak zaznaczam, że tekst nie jest sponsorowany. Ma na celu jedynie podzielenie się spostrzeżeniami i pozytywną opinią, gdyż przy ostatniej przesyłce na prawdę miło się zaskoczyłem.


Jeśli potrzebujemy wybrać się do apteki i mamy nieco więcej czasu (dziecko nie ma 40 stopni gorączki), to chętnie korzystamy z apteki internetowej. Wiadomo, że zakupy w internecie to wygoda. Jeśli jeszcze dodamy do tego niskie ceny – nic tylko korzystać.

Praktycznie od urodzenia Zuzy korzystamy z Apteki Gemini. Mają tanie leki, dobre ceny na Ziajkę i nawet mleko Bebiko tańsze, niż w Rossmanie z kartą Rossnę. A dla mnie to już spory wyczyn 🙂 Pewnie że nie wszystko jest najtańsze, bo np. Białego Jelenia dla siebie kupowałem taniej w zwykłej drogerii. Mimo to wiele rzeczy jest w dobrych lub bardzo dobrych cenach.

Jeszcze dwie rzeczy są godne uwagi – sposób pakowania oraz czas wysyłki. Produkty zabezpieczają starannie i dość mocno (patrz zdjęcia poniżej), czego brakuje sporej ilości firm handlujących przez Allegro. Natomiast czas wysyłki określają zwykle jako 48h na realizację zamówienia i 24h na transport. A co powiecie na to, jakby Wasze zamówienie zostało złożone w niedzielę, a przyjechało we wtorek do południa? Szybko? Pewnie, że szybko! Nasza ostatnia paczka przyjechała ekspresem i to mnie skłoniło do napisania tego krótkiego tekstu.

A Wy jakie macie ulubione apteki / sklepy z artykułami dla dzieci? Podzielcie się w komentarzach.

Zamówienie Apteka Gemini
– Produkty z zamówienia zostały podzielone na kilka grup. Jakaś gazetka promocyjna też jest.  
Paczka Apteka Gemini
– Każda grupa została zapakowana osobno. 
0

2 thoughts on “Gdzie kupować leki? [która APTEKA najtańsza]

 • Wrzesień 22, 2016 at 5:08 pm
  Permalink

  To prawda, zakupy internetowe są super – nie traci się czasu i kurier przyjeżdża pod same drzwi 🙂 Co do aptek internetowych, to ja najbardziej lubię Melissę. Mają świetne ceny na Bebilon.

  Reply
 • Wrzesień 26, 2016 at 9:49 pm
  Permalink

  wapapteka też ma dobre ceny plus łatwo załapać się na darmową przesyłkę. Najczęściej jednak jest to szukanie po różnych aptekach np przez ceneo. W jednej tanie będą kremy a w innej krople.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *